Dřevostavby EKO-PRO

VAŠE ZDRAVÉ BYDLENÍ V DŘEVĚNÉM RODINNÉM DOME ČI DŘEVOSTAVBĚ V ROUDNICI NAD LABEM A OKOLÍ

DŘEVOSTAVBA ZA SKVĚLOU CENU

Výhodou dřevostaveb od EKO-PRO je skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Použití sytému Diffuwall, Diffuroof, Diffutop a Ekopanel je zárukou zdravotní nezávadnosti, rychlosti pří výstavbě i stálosti celé konstrukce. EKO-PRO se zaměřujeme zejména na komplexní i částečné dodávky dřevěných rodinných domů jak na klíč, tak i pouze do určené úrovně vybavenosti. Velkou výhodou při výstavbě vašeho nového dřevěného domu je i to, že díky realizaci v okolí Roudnice nad Labem, Libkovic, Litoměřic a okolí pod Řípem ušetříte nejen výrazné částky na dopravních nákladech, ale také využijete našich znalostí v oblasti klimatických podmínek našeho regionu. To je věc, která by u dřevostavby neměla být rozhodně podceněna.

 

REALIZACE DŘEVĚNÉHO RODINNÉ DOMU S MINIMEM SUBDODÁVEK

Další výhodou realizace nízkoenergetického dřevěného rodinného domu od EKO-PRO je velké množství prací prováděných přímo námi s garantovanou kvalitou a bez subdodávek. Vedle výstavby dřevěných domů běžně zajištujeme montáže příček, podhledů a půdních vestaveb, topenářství, vodoinstalatérství, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce, fasády a další.

 

DŘEVĚNÝ DŮM NA KLÍČ NEBO POUZE DŘEVĚNÁ HRUBÁ STAVBA

Vedle výstavby na klíč, kterou většina zájemců o dřevěný dům z Roudnice a okolí preferuje zejména proto, že si ušetří starosti a těžkou hlavu se zajištěním kvality a potřebné technické a technologické úrovně u následných subdodávek, jsme připravení postavit vaši novou dřevostavbu pouze do určité fáze rozestavěnosti. Je třeba ale říci, že dřevostavby mají určitá specifika, která je třeba v oblasti rozvodů, koupelen a jiných částí zachovat. Jejich špatná realizace může negativně ovlivnit celý dřevěný dům a proto doporučujeme svěřit je v případě dřevostavby do rukou specialistů na zařizování nízkoenergetických dřevěných domů.

 

VÝSTAVBA NÍZKOENERGETICKÝCH RODINNÝCH DOMKŮ V ROUDNICI A OKOLÍ VČETNĚ PROJEKTU A FINANCOVÁNÍ

Samozřejmostí je zajištění projektové činnosti pro vámi vybraný dům, vypracování projektové dokumentace dle vašich představ nebo využití našich stávajících ověřených projektů. I pro financování vašeho nového bydlení v dřevostavbě od EKO-PRO v Roudnici nad Labem máme řešení hned u několika renomovaných bank. Zdravé nízkoenergetické bydlení v Roudnici nad Labem a okolí se tak pro vás stane významně l epší a častokrát stejně nákladnou alternativou pro rodinné bydlení v porovnání s placením nájmů bez většího dlouhodobého užitku.

 

ZDRAVÝ DŮM PRO ZDRAVOU RODINU SE SKVĚLOU TEPELNOU POHODOU

Moderní dřevěné materiály určené pro nízkoenergetické rodinné domy patří ze zdravotního hlediska k tomu nejlepšímu, co současná oblast výstavby pro zdravé bydlení nabízí. V EKO-PRO navíc používáme vybrané materiály Diffuwall, Diffuroof, Diffutop a Ekopanel, které splňují nejpřísnější evropské i tuzemské normy. Výhodou je pak i příjemný tepelný komfort který dřevostavba nabízí. Díky našim znalostem teplotních výkyvů v Roudnici a okolí se zabýváme také správným nedimenzováním akumulačních prvků uvnitř dřevostavby, které dále zvyšují tepelný komfort a napomáhají k dalším výrazným úsporám energií u už tak velmi provozně ekonomické dřevostavby nebo dřevěného rodinného domu.

 

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE - SCHODY, SKŘÍNĚ, DVEŘE, PERGOLY - PROSTĚ VŠE ZE DŘEVA 

Jsme připraveni vám dále pomoci s realizací veškerých vnitřních interiérových i vnějších exteriérových truhlářských prací a to ať už do vašeho nového dřevěného domu tak i do stávajícího rodinného domu či bytu. Výhody nízkých nákladů na dopravu v regionu Roudnice nad Labem a okolí jsou dobrým důvodem proč požádat EKO-PRO o nezávazné zkalkulování vašeho záměru.