Dřevostavby EKO-PRO

VAŠE ZDRAVÉ BYDLENÍ V DŘEVĚNÉM RODINNÉM DOME ČI DŘEVOSTAVBĚ V ROUDNICI NAD LABEM A OKOLÍ

Stavíme rodinné domy na míru

Na přání zákazníka je možné zrealizovat jákýkoliv vybraný rodinný dům. Náš projektant vytvoří jakýkoliv domek dle individuálních požadavků zákazníka.
Doba výstavby rodinného domu se pohybuje přibližně kolem 5 měsíců od předání stavebního povolení.

 

DŘEVOSTAVBA ZA SKVĚLOU CENU

Výhodou dřevostaveb od EKO-PRO CZ je skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Použití sytému Diffuwall, Diffuroof, Diffutop a Ekopanel je zárukou zdravotní nezávadnosti, rychlosti pří výstavbě i stálosti celé konstrukce. EKO-PRO CZ se zaměřujeme zejména na komplexní i částečné dodávky dřevěných rodinných domů jak na klíč, tak i pouze do určené úrovně vybavenosti. Velkou výhodou při výstavbě vašeho nového dřevěného domu je i to, že díky realizaci v okolí Roudnice nad Labem, Libkovic, Litoměřic a okolí pod Řípem ušetříte nejen výrazné částky na dopravních nákladech, ale také využijete našich znalostí v oblasti klimatických podmínek našeho regionu. To je věc, která by u dřevostavby neměla být rozhodně podceněna.

 

REALIZACE DŘEVĚNÉHO RODINNÉ DOMU S MINIMEM SUBDODÁVEK

Další výhodou realizace nízkoenergetického dřevěného rodinného domu od EKO-PRO CZ je velké množství prací prováděných přímo námi s garantovanou kvalitou a bez subdodávek. Vedle výstavby dřevěných domů běžně zajištujeme montáže příček, podhledů a půdních vestaveb, topenářství, vodoinstalatérství, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce, fasády a další.

 

DŘEVĚNÝ DŮM NA KLÍČ NEBO POUZE DŘEVĚNÁ HRUBÁ STAVBA

Vedle výstavby na klíč, kterou většina zájemců o dřevěný dům z Roudnice a okolí preferuje zejména proto, že si ušetří starosti a těžkou hlavu se zajištěním kvality a potřebné technické a technologické úrovně u následných subdodávek, jsme připravení postavit vaši novou dřevostavbu pouze do určité fáze rozestavěnosti. Je třeba ale říci, že dřevostavby mají určitá specifika, která je třeba v oblasti rozvodů, koupelen a jiných částí zachovat. Jejich špatná realizace může negativně ovlivnit celý dřevěný dům a proto doporučujeme svěřit je v případě dřevostavby do rukou specialistů na zařizování nízkoenergetických dřevěných domů.

 

VÝSTAVBA NÍZKOENERGETICKÝCH RODINNÝCH DOMKŮ V ROUDNICI A OKOLÍ VČETNĚ PROJEKTU A FINANCOVÁNÍ

Samozřejmostí je zajištění projektové činnosti pro vámi vybraný dům, vypracování projektové dokumentace dle vašich představ nebo využití našich stávajících ověřených projektů. I pro financování vašeho nového bydlení v dřevostavbě od EKO-PRO CZ v Roudnici nad Labem máme řešení hned u několika renomovaných bank. Zdravé nízkoenergetické bydlení v Roudnici nad Labem a okolí se tak pro vás stane významně l epší a častokrát stejně nákladnou alternativou pro rodinné bydlení v porovnání s placením nájmů bez většího dlouhodobého užitku.

 

ZDRAVÝ DŮM PRO ZDRAVOU RODINU SE SKVĚLOU TEPELNOU POHODOU

Moderní dřevěné materiály určené pro nízkoenergetické rodinné domy patří ze zdravotního hlediska k tomu nejlepšímu, co současná oblast výstavby pro zdravé bydlení nabízí. V EKO-PRO CZ navíc používáme vybrané certifikované skladby Diffuwall, Diffuroof, Diffutop a Ekopanel, které splňují nejpřísnější evropské i tuzemské normy. Výhodou je pak i příjemný tepelný komfort který dřevostavba nabízí. Díky našim znalostem teplotních výkyvů v Roudnici a okolí se zabýváme také správným nedimenzováním akumulačních prvků uvnitř dřevostavby, které dále zvyšují tepelný komfort a napomáhají k dalším výrazným úsporám energií u už tak velmi provozně ekonomické dřevostavby nebo dřevěného rodinného domu.

 

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE - SCHODY, SKŘÍNĚ, DVEŘE, PERGOLY - PROSTĚ VŠE ZE DŘEVA 

Jsme připraveni vám dále pomoci s realizací veškerých vnitřních interiérových i vnějších exteriérových truhlářských prací a to ať už do vašeho nového dřevěného domu tak i do stávajícího rodinného domu či bytu. Výhody nízkých nákladů na dopravu v regionu Roudnice nad Labem a okolí jsou dobrým důvodem proč požádat EKO-PRO CZ o nezávazné zkalkulování vašeho záměru.